Zbuduj sobie Yamahę

Japoński producent rozszerzył ofertę aplikacji „My Garage”, służącą do projektowania własnego motocykla.

Zgodnie z dewizą „Zbuduj sobie swój wymarzony motór” Yamaha dodała kolejne modele do aplikacji My Garage. Maszyny wybierać można z pomiędzy oferty MT, Supersport oraz Sport Heritage. Niestety zabrakło w tym gronie motorów z serii Cruiser co niezmiernie mnie wkur… zdenerwowało. Z „chopperowatych” znajdziemy tam tylko XV950, 950R oraz V-Max.

Tak czy owak, sprawa jest dziecinnie prosta. Wybierasz model, akcesoria i po kilku minutach możesz zobaczyć projekt swojej maszyny. W ten sposób porównasz sobie ceny poszczególnych modeli w danej konfiguracji. Zrobiony przez ciebie motocykl możesz oglądać w 3-D swobodnie przesuwając obraz myszką (a jakże by inaczej). Motór można zaparkować w garażu, gdzie zapisujesz swoje projekty. Jeśli jesteś przekonany co do swojej twórczości, wysyłasz info do dealera a on odsyła ci ofertę albo gotową maszynę.

Można również zrobić reklamę producentowi i swoimi projektami dzielić się na fejsie, twitterze i innych dziwnych serwisach społecznościowych. „My Garage” jest dostępny na platformie iTunes oraz Android Play Store.

Linki do aplikacji poniżej:

iOS iTunes

Android Play Store

Filmik promocyjny z YouTube:

Zdjęcia: materiały prasowe