Ruszyła sprzedaż biletów na TT!

W sieci zadebiutował nowy filmik zapowiadający „najniebezpieczniejszy wyścig uliczny świata” a na stronie rozpoczęto sprzedaż biletów.

Bilety na trybunę główną, do fanzone oraz wejściówki VIP można zakupić bezpośrednio poprzez stronę lub kontaktując się telefonicznie z biurem obsługi klienta. Ceny rozpoczynają się od 5 funtów za sztukę. Rezerwacja miejsca na trybunie podczas najbardziej obleganych eventów jest znacznie droższa i kosztuje nawet 60 funtów. Ale w końcu to TT…

W sprzedaży są także bilety na Classic TT wraz z wejściówkami na imprezę „Party Night” oraz „Heroes Dinner”. Więcej na ten temat można przeczytać na oficjalnej stronie TT – iomtt.com.

Tymczasem w sieci swoją premierę miały dwa filmiki promujące przyszłoroczne wyścigi. Jeden z nich to zapowiedź zmontowana z klipów z poprzednich lat. Drugi pokazuje piękno wyścigów motocyklowych… w zwolnionym tempie. Cieszycie się już na kolejne TT? Ja tak.

 

 

Zdjęcie główne: By Phil Long from Manchester, United Kingdom [CC BY 2.0 (http://creativecommons.org/licenses/by/2.0)], via Wikimedia Commons